X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
" > بازی ایرانی مهاجمین قورباغه ای Frog Invaders - ..::دانلود آباد::..

ImageHost.org


-

بازی ایرانی مهاجمین قورباغه ای Frog Invaders


منبع: www.p30download.com


بازی فوق با عنوان Frog Invadrs - مهاجمین قورباغه ای جدیدترین بازی استدیو بازی سازی Msh Games می باشد که با همکاری Fanaei Game Studio ساخته شده است. سبک بازی Action و جدید می باشد در این بازی سبکی جدیدی را تجربه می کنید، داستان بازی بدین شکل می باشد که یک نوع ماده توسط یک دانشمند در شهر حیوانات اختراع می شود و در اثر حادثه ای، این ماده به جوی آب ریخته شده و غورباقه هایی که در کنار دریاچه بودند از آب نوشیده و .... حال وظیفه شما به عنوان یک مامور پاک سازی و جلوگیری از شیوع این اپیدمی می باشد در هر مرحله ابزارهایی وجود دارد که موجب افزایش قدرت شما می شود. همچنین در هر مرحله بر تعداد و قدرت دشمنان افزوده می شود. شما باید مراحل را یکی پس از دیگری سپری کرده و با غول بازی مبارزه کنید و جنگل را از شر این موجودات خلاص کنید. بازی با نرم افزار Macromedia Flash 8.0 ساخته شده است.

قابلیت های کلیدی بازی Frog Invaders:
- قابلیت سیو شدن در هر مرحله
- گرافیکی کارتونی و جالب
- محیطی کاربر پسند
- حجم مناسب و اجرا مستقیم بازی بدون نصب
- و ...


در شهر حیوانات ماده عجیبی در یکی از آزمایشگاهها اختراع می شود و بر اثر اشتباه پروفسور آن ماده به کانال آبی که در نزدیکی آزمایشگاه هست می افتد ماده به همراه جریان آب به جنگل تاریک و مخوف رفته و قورباغه هایی که در آن جنگل زندگی می کردند. طبق روال همیشگی  از آب نوشیده اما این بار بعد از خوردن آب بدنشان به طرز عجیبی پف کرده و چند برابر حد طبیعی خود می شوند. کم کم این مشکل گریبانگیر قورباغه های دیگر در آن جنگل می شود حال جمعیتی انبوه از این قورباغه ها در جنگل قرار دارند. و قصد پیشروی به شهر پروفسور از روی تصادف متوجه این موضوع می  شود و می فهمد که چه فاجعه ای به بار آورده به ناچار فکری به ذهنش میرسد بله باید قورباغه ها رو نابود کرد اما چطور سپس به یاد یکی از دوستان خودش می افتد که یک مامور مخفی و سری است با هر زحمتی شده او را پیدا کرده مسئله رو با او در میان گذاشته و مامور ما که یک سوسمار است کار را برای تنها نجات اهالی شهر قبول کرده  اما نمیداند که چه کار سنگین و خطرناکی رو قبول کرده سلاح او تنها یک تیرکمان و مهارت های، خودش اکنون شما باید با این مامور شهر جنگل رو از شر این موجودات ترسناک نجات دهید.
سبک بازی Action / Shooter، شما در این بازی سبکی جدید و متفاوتی رو تجربه می کنید همچنین برای پیشروی در این بازی باید سه چیز داشته باشید
- دقت
- عکس العمل به موقع
- سرعت

در هنگام بازی جهت پرش از کلیدهای جهت نمای صفحه کلید و برای پرتاپ تیر از دکمه Space کیبرد
استفاده کنید. دانلود 7.2 مگابایت | لینک کمکی

پسورد: www.p30download.com

تصویری از محیط بازی لینک منبع

حسام دوشنبه 9 دی‌ماه سال 1387 ساعت 20:01   | نظرات:0 نظر

مطالب پیشین

Theme Translated By :Theme Studio - Powered By Blogky - All rights Reserved

دانلود رایگان

تبلیغات
ارشیو ماهانه
تبلیقات